Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Radoszewo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Reda

Ciechocino,Reda(Radoszewo + 19 km)

799 000 zł95,11 m² 8 400,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Budynek po odbiorach gotowy do zamieszkania dostępne 2 ostatnie połówki ty decydujesz, którą wybrać Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż inwestycję znajdującą się spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Bolszewo(Radoszewo + 19 km)

1 499 000 zł322 m² 4 655,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Bolszewie! Dzień dobry, przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 322 m , użytkowej 171 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Reda

Moście Błota,Reda(Radoszewo + 19 km)

630 000 zł4 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Działka na sprzedaż, reda ul. Rolnicza Cena: 630 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Salino

Salino(Radoszewo + 25 km)

573 960 zł9 566 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w urokliwie położonej miejscowości Salino nad jeziorem Salino niedaleko Wejherowa. Ładnie pofałdowany, niemal dziewiczy z naturalnym oczkiem wodnym teren. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 127 zł68,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m2 przy lesie, na powierzchnię 68,33 m2 składa się: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -wc -hol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Brudzewo(Radoszewo + 11 km)

287 000 zł1 019 m² 281,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brudzewo pod Puckiem - duża działka idealnie nadająca się pod bungalow. Doskonale nasłoneczniona i z fajnymi sąsiadami wokół. Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Leśniewo

Leśniewo(Radoszewo + 9 km)

4 149 000 zł174,43 m² 23 786,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny penthouse o powierzchni prawie 180 m , położony w prestiżowym kompleksie Katamarany Zatoka w Pucku. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Polna

Połchówko(Radoszewo + 16 km)

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom modułowy klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dębki

Dębki(Radoszewo + 14 km)

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł29,10 m² 12 336,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 29,10m , zlokalizowanego na drugim piętrze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radoszewo

Radoszewo,pomorskie

165 000 zł1 015 m² 162,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane w Radoszewie blisko nadmorskich kurortów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchni 1015 m każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Radoszewo,pomorskie

55 000 zł50 m² 1 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 50m2 do remontu Miła i spokojna okolica Do mieszkania należy działka ok 700 m2 i pomieszczenia gospodarcze i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Radoszewo,pomorskie

136 900 zł3 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3700 m2 położoną w Radoszewie, gmina Puck z uzyskanymi warunkami zabudowy. Uzbrojenie w drodze - woda, prąd, telefon, kanalizacja w planach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij