Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Radoszewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

382 162 zł1 198 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Gościcinie o powierzchni 1198 m , łącząca prestiżową lokalizację w otulinie lasu z nadzwyczajnymi parametrami zabudowy. To oferta dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł719 m² 730,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlową o powierzchni 719 m, położoną w centrum Wejherowa z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rumia

Rumia(Radoszewo + 24 km)

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku zrealizowanego przez Euro-Styl. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 365 zł46,09 m² 9 945 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż 2 pok. mieszkanie z balkonem o łącznej pow. 46,09m2 szczegółowe informacje: - sypialnia, - możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

U nas Na sprzedaż funkcjonalna 3-pokojowa nieruchomość z ogródkiem znajdująca się na parterze budynku 4-piętrowego. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, 10 minut pieszo od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł8 600 m² 593,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z widokiem na morze pierwsza linia zabudowy lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 345 000 zł44,60 m² 30 156,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436.

Szczegóły ogłoszenia

205 350 zł1 366 m² 150,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ustarbowo gm. Wejherowo. Działka budowlana. Ustarbowo wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Wejherowo. Działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radoszewo

Radoszewo,pomorskie

165 000 zł1 015 m² 162,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane w Radoszewie blisko nadmorskich kurortów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchni 1015 m każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Radoszewo,pomorskie

55 000 zł50 m² 1 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 50m2 do remontu Miła i spokojna okolica Do mieszkania należy działka ok 700 m2 i pomieszczenia gospodarcze i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Radoszewo,pomorskie

136 900 zł3 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3700 m2 położoną w Radoszewie, gmina Puck z uzyskanymi warunkami zabudowy. Uzbrojenie w drodze - woda, prąd, telefon, kanalizacja w planach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij